Safran M Sistemleri

Safran ile Planlama

Sürekli teknik gelişme zamanında inşaat projenizin (spor sahası) başarısı daima güncel ihtisas enformasyonları, konuya uygun argümanlar ve tutarlı kararlarla bağlantılıdır. Bu nedenden dolayı biz, Safran spor kaplamalarının uygulaması açısından önem taşıyan enformasyonları görsel bir şekilde bir araya getirmeyi görev edindik. Bu kapsamlı çalışmanın neticesi sizin için değerli bir planlama yardımıdır. Bu nedenle Safran ile temasa geçmek faydalı olacaktır.

Safran ile İnşaat

Biz en başından beri kendimizi hassasiyete odakladık. Biz Safran spor sahası kaplamalarını kendi uzman personelimiz ve özel makinelerle oluşturuyoruz. Sadece bu şekilde kendi kalite ölçütlerimizin başından sonuna kadar korunduğu garantisine sahip olabiliyoruz. Sadece yüksek kaliteli spor sahası kaplamaları sunmuyoruz; ayrıca doğru kaplamayı bulabilmesi için müşterilerimize yardım ediyoruz ve bunun için, bizimle Safran ile gelişmiş spor sahasına adım atan insanların partneri olan, eğitimli danışman ve uzman idari kadroya sahibiz.

Safran ile Tasarruf

Eğer planlamanıza tasarrufluluk eşlik ediyorsa Safran'a güvenebilirsiniz.

SAFRAN, en üstün kaliteye sahip, hızlı ve ekonomik inşa için sizin garantörünüzdür. Safran norm programı, bireysel kalıplarınız kısıtlanmadan inşaat çözümlerinizi hayata geçirmektedir. Ve bunların hepsi tarihine uygun sonuçlandırma ve sabit fiyatlarla. Bunu size Safran uzmanları garanti ediyor - alanlarında işin ehilleri.

Ekstrem yükleri kaldırabilen ve spor tıbbı yönünden denenmiş üstün performans kaplaması.

SAFRAN M Sistemleri

Sportif yüksek performanslar için, üstün çok katmanlı kaplama – uzun ömürlü, elastik ve spor tıbbı yönünden denenmiştir. Antrenman ve müsabakalar için fantastik koşullar sağlayan, derinlik elastikiyetine sahip, tartışmasız zirvedeki kaplamadır.

Ekstrem spike uygunluğu olan, granüllü yüzeye sahip sandviç yapı tipindeki bu yüksek performans kaplaması, günümüzde stadyumların ve yuvarlak koşu pistlerinin inşasında kullanılan en iyi sentetik kaplamalarından birisidir. Yüksek UV dayanıklılığına sahip spesifik bir yüzey granülü sadece optik açıdan benzersiz, mükemmel bir görüntü sağlamaz, aynı zamanda sporcular için ıslaklık ve yağmurda da en iyi koşulları sunar; çünkü SAFRAN - M yapışma ve sabunlaşma eğilimi göstermez.

Halihazırda mevcut, kendinden eğimli bitümlü yüzeyler yenilenecekse, en ağır şartlara dayanan, kusursuz görünüme sahip spor alanları ortaya çıkacaktır.

SAFRAN - M, özel olarak birbirine uyarlanmış yapıya sahip çok katmanlı bir kaplamadır. Temel kaplama, özel boyutlara sahip, PU–bağlantılı kauçuk granüllerden oluşmaktadır. Üst tabaka olarak, renkli serpme granüllerine sahip, su geçirmeyen özel bir PU kaplaması döşenmektedir. Derinlik elastikiyetine sahip bu yüksek performans kaplaması, spor tekniği ve spor tıbbı yönünden denenmiştir ve olağanüstü geri düzeltme özellikleri ile bağlantılı yüksek süspansiyonu garanti etmektedir.

Spor sahalarının planlanmasında kendinden eğim dikkate alınmalıdır. Kaplamanın kalınlığı 15-20 mm arasındadır.İnşa

Uzman ekiplerimiz tarafından özel inşa cihazları ile uygulanan, kendimizin geliştirdiği bir dökme yöntemi, büyük alanlarda bile kaplama alanının tamamında mükemmel spor – fonksiyonelliği sağlayan özellikleri garanti etmektedir.

Spor kaplaması döşendikten sonra, uzmanlarımız tarafından kalıcı bir işaretleme ile donatılabilir, hem de farklı, söz konusu spor türüne uyarlanmış renk kompozisyonlarıyla.

Garanti

Kimyagerlerimizin uyguladığı sürekli kalite kontrolleri, optimal kaplama özelliklerinin aynen korunmasını garanti etmektedir.

SAFRAN - M, tarafsız bir materyal test kurumu tarafından test edilmiştir ve sürekli kalite denetimine tabi tutulmaktadır.

E-bülten'e kayıt olarak yeniliklerinden haberdar olun!