Safran Pur Sistemleri

Safran ile Planlama

Sürekli teknik gelişme, zamanında inşaat projenizin (spor sahası) başarısı, daima güncel ihtisas enformasyonları, konuya uygun argümanlar ve tutarlı kararlarla bağlantılıdır.

Bu nedenden dolayı biz, Safran spor kaplamalarının uygulaması açısından önem taşıyan enformasyonları görsel bir şekilde bir araya getirmeyi görev edindik. Bu kapsamlı çalışmanın neticesi sizin için değerli bir planlama yardımıdır.

Bu nedenle Safran ile temasa geçmek faydalı olacaktır.

Safran ile İnşaat

Biz en başından beri kendimizi hassasiyete odakladık. Biz Safran spor sahası kaplamalarını kendi uzman personelimiz ve özel makinelerle oluşturuyoruz. Sadece bu şekilde kendi kalite ölçütlerimizin başından sonuna kadar korunduğu garantisine sahip olabiliyoruz. Sadece yüksek kaliteli spor sahası kaplamaları sunmuyoruz; ayrıca doğru kaplamayı bulabilmesi için müşterilerimize yardım ediyoruz ve bunun için, Safran ile gelişmiş spor sahasına adım atan insanların partneri olan, eğitimli danışman ve uzman idari kadroya sahibiz.

Safran, en üstün kaliteye sahip, hızlı ve ekonomik inşa için sizin garantörünüzdür. Safran norm programı, bireysel kalıplarınız kısıtlanmadan inşaat çözümlerinizi hayata geçirmektedir. Bunların hepsi tarihine uygun sonuçlandırma ve sabit fiyatlardır. Bunu size Safran uzmanları garanti ediyor - alanlarında işin ehilleri.

En sert müsabaka kullanımları için dünya klasmanında kaplama

SAFRAN PUR Sistemleri

Müsabakalarda üstün performanslar elde edilecekse, uzmanlar tarafından bu masif sentetik kaplama istenmektedir.

Maksimum zorlanabilirlik, aşınma dayanıklılığı yanı sıra enerjiyi artıran basma elastikiyeti, aralıksız mükemmel kalite ve aynı kalan özellikler için garantörlerdir.

Safran - Pur, en üstünlerin spor kaplaması, özel granüllü yüzeyi ile en sert sürekli spike kullanımlarını bile hasarsız atlatmaktadır. Stadyumların ve yuvarlak koşu pistlerinin inşasında, uluslararası kıyaslamada yüksek performanslara ve optik mükemmelliğe önem veriliyorsa, Safran - Pur programımız "daha üstünü olmayanı" temsil etmektedir ve alternatifi yoktur.

Yüksek UV dayanıklılığına, granüllü yüzeye sahip masif spor kaplaması olarak bütün iklim koşullarıyla başa çıkmakta ve sürekli güneş ışınımı altında olduğu kadar sürekli yağmur ve ıslaklık altında da kendini ispatlamaktadır.Safran - Pur, dökme yöntemiyle inşa edilen, su geçirmeyen masif bir sentetik kaplamadır. Bu sırada katkı maddesi olarak bir kauçuk granülatı karışıma eklenmekte, bunun boyutlandırması ve yoğunluğu mükemmel, tam – elastik özellikleri desteklemektedir. Yüzey, tamı tamına uyarlanmış tanecik büyüklüğüne sahip renkli kauçuk granüllerden oluşmakta ve eşit dağılımlı bir strüktür sağlamaktadır. Safran - Pur'un döşenmesi için bir kendinden eğim planlanmalıdır. Kaplamanın kalınlığı 13 mm'dir.

İnşa

Uzman ekiplerimiz tarafından özel inşa cihazları ile uygulanan, kendimizin geliştirdiği bir dökme yöntemi, büyük alanlarda bile kaplama alanının tamamında mükemmel spor fonksiyonelliği sağlayan özellikleri garanti etmektedir.

Spor kaplaması döşendikten sonra, uzmanlarımız tarafından kalıcı bir işaretleme ile donatılabilir, hem de farklı ve söz konusu spor türüne uyarlanmış renk kompozisyonlarıyla.

Garanti

Kimyagerlerimizin uyguladığı sürekli kalite kontrolleri, optimal kaplama özelliklerinin aynen korunmasını garanti etmektedir.

Safran - Pur, tarafsız bir materyal test kurumu tarafından test edilmiştir ve sürekli kalite denetimine tabi tutulmaktadır.

E-bülten'e kayıt olarak yeniliklerinden haberdar olun!