Safran Ws Sistemleri

Safran ile Planlama

Sürekli teknik gelişme zamanında inşaat projenizin (spor sahası) başarısı daima güncel ihtisas enformasyonları, konuya uygun argümanlar ve tutarlı kararlarla bağlantılıdır. Bu nedenden dolayı biz, Safran spor kaplamalarının uygulaması açısından önem taşıyan enformasyonları görsel bir şekilde bir araya getirmeyi görev edindik. Bu kapsamlı çalışmanın neticesi sizin için değerli bir planlama yardımıdır. Bu nedenle Safran ile temasa geçmek faydalı olacaktır.

Safran ile İnşaat

Biz en başından beri kendimizi hassasiyete odakladık. Biz Safran spor sahası kaplamalarını kendi uzman personelimiz ve özel makinelerle oluşturuyoruz. Sadece bu şekilde kendi kalite ölçütlerimizin başından sonuna kadar korunduğu garantisine sahip olabiliyoruz. Sadece yüksek kaliteli spor sahası kaplamaları sunmuyoruz; ayrıca doğru kaplamayı bulabilmesi için müşterilerimize yardım ediyoruz ve bunun için, bizimle Safran ile gelişmiş spor sahasına adım atan insanların partneri olan, eğitimli danışman ve uzman idari kadroya sahibiz.

Safran ile Tasarruf

Eğer planlamanıza tasarrufluluk eşlik ediyorsa Safran'a güvenebilirsiniz.

Safran, en üstün kaliteye sahip, hızlı ve ekonomik inşa için sizin garantörünüzdür. Safran norm programı, bireysel kalıplarınız kısıtlanmadan inşaat çözümlerinizi hayata geçirmektedir. Ve bunların hepsi tarihine uygun sonuçlandırma ve sabit fiyatlarla. Bunu size Safran uzmanları garanti ediyor – alanlarında işin ehilleri.

Bütün spor türleri için püskürtme kaplamalı üstün kaplama.

SAFRAN WS Sistemleri

Yüklenilebilirlik ve aşınma dayanıklılığı konusunda yüksek beklentiler için sentetik kaplama. Okul, çok amaçlı ve yüksek performanslı sporlarda ideal şartları sağlamak istiyorsanız, ön koşulları sağlamaktadır.

Bu üstün kaplamanın spike için uygun, tanecik strüktürlü yüzeyi, yuvarlak koşu pistleri ve her mevsimde kullanılan alanlar için tercih sebebidir. Safran - Ws ayrıca halihazırda mevcut bitümlü yüzeylerin ıslah edilmesi için uygundur ve yine bütün spor türleri için optimal koşulları sağlamaktadır.

Safran - Ws, yüksek gelişmiş yüzey püskürtme kaplamasına ve varyasyonlu tanecik strüktürüne sahip, çeşitli tanecik büyüklüğündeki, su geçirmeyen, PU-bağlantılı kauçuk granülattan oluşmaktadır. Tercihen renklendirilmektedir ve çeşitli renklerde püskürtme katmanlarına sahiptir. Kaplamanın kalınlığı 13-15 mm arasındadır.İnşa

Tecrübeli inşa ekiplerimiz bu spor kaplamasını teknolojinin son durumuna uygun özel döşeme cihazları ile döşemektedir.

Lokal döşeme, kaplama alanının tamamında mükemmel spor - fonksiyonel özellikleri garanti etmektedir.

Spor kaplaması döşendikten sonra, uzmanlarımız tarafından kalıcı bir işaretleme ile donatılabilir, hem de farklı, söz konusu spor türüne uyarlanmış renk kompozisyonlarıyla.

Garanti

Kimyagerlerimizin uyguladığı sürekli kalite kontrolleri, optimal kaplama özelliklerinin aynen korunmasını garanti etmektedir.

Safran - Pur, tarafsız bir materyal test kurumu tarafından test edilmiştir ve sürekli kalite denetimine tabi tutulmaktadır.

E-bülten'e kayıt olarak yeniliklerinden haberdar olun!