Akrilik Tenis Kortları

Güvenli Kort

Sert zeminli kortlar kırılmaya meyillidir ve kısa süre içerisinde oyuncu için tehlikeli ve güvensiz olur. Bu durumda kortun tamiri için korttaki faaliyetleri durdurmanızı gerektirir ve hem tamirat hem de kapalı kalmadan dolayı maliyet yükselir. “SAFRANCOURT PRO”nun yağmur ve rüzgar geçirmez yapısıyla, bakımı çok kolaydır sadece tozları ve parçaları temizlemeniz yeterli olacaktır.

Eşsiz Kort

Sert zeminli kortlar ayak bileğinde, dizlerde ve sırtta ağrıya neden olur. "SAFRANCOURT PRO" bu ağrıları en aza indirecek yapıda dizayn edilmiştir ve darbe emici özelliğe sahiptir. Sert zeminlerdeki sürekli darbe oyuncuları zorlar, bu nedenle biz "SAFRANCOURT PRO" yu geliştirmeye karar verdik. Bu ürünün yüzeyi size daha uzun süreli dayanıklılık ve daha fazla konfor sunar.

"SAFRANCOURT PRO" Sistemleri

Cushion Sistem
Bu 1 veya 3 mm lik kauçuk granülleri sermeden önce geçici yüzey olarak kullanılır. Akrilik yüzey yapışkanın yüzeye çıkmasını engelleme amacıyla kullanılır. Önce tutkalı sürün ve hemen arkasından kauçuk pedi üzerine serin. Eşsiz formülü ile gözenekli filtre sadece kauçuğun üzerini kaplamakla kalmaz aynı zamanda onun katmanla birleşmesini sağlar. Yağmur ve rüzgar geçirmez yapısı ile çok az bir bakıma ihtiyaç duyar. Sadece torları ve parçaları silmeniz yeterlidir.

"Colour Surface" Sistemi
Bu sistem, hem açık alanda hem de kapalı alanda oynayabilme imkanı veren ve harika ayak kavrama özelliğiyle, hareket ettirebilen ve değiştirilebilen bir yüzeye sahiptir. Bu sistem sayesinde büyük turnuvalarda, zemin kullanımda olmadığı anlarda gerekli görüldüğünde kolayca değiştirilebilir.

Bu sistemde zemin kırılgan değildir ve güvenli yapısı sayesinde oyun kalitesi sağlanır.

Başlıca Faydaları

 • Son derece uygun fiyat
 • Oyuncunun konforunu sağlayıcı ve oyuncunun sakatlanmasını engelleyici zemin yapısı
 • Uygun sıçrama
 • Hassas dönüş
 • Çok az bakım gereksinimi
 • Sert olmayan dayanıklı yüzey
 • Ayakları harika kavrama özelliği
 • 5 yıllık garanti
 • Yüzeyi istediğiniz uygun hıza ayarlama
 • Solan için de ideallik
 • Solmayan yüzey ve dönüştürülebilir yapısı ile çevre dostu
 • Kırılgan olmayan yapı
 • Turnuvalar için ideallik ("Loose-Lay" sistemi)

 

Son Model Tenis Kortu

Şayet tüm oyun standartları için son model bir kort hayali kuruyorsanız, milyon dolar değerinde gibi algılanan (fakat çevrenizdekilerden çok daha az maliyeti vardır), oyuncuların konforu için düşünülmüş, bakımı kolay "SAFRAN COURT" sizin hayalinizin en iyi cevabıdır.

"SAFRAN COURT" birinci kalite tenis kortları temin etmektedir ve son zamanlarda yüksek performanslı yeni bir tenis kortu sistemi ortaya çıkarmıştr. Bu sistem “SAFRAN COURT PRO” diye isimlendirilir ve sizin daha konforlu ve kaliteli oyun için ihtiyacınız olan her tür gereksinimi karşılar. “SAFRANCOURT PRO” sizin için topun sıçraması ve mukabelesi bağlamında doğru kombinasyonu sağlar ve yüzeyin ilerleme hızı ihtiyaca bağlı olarak değiştirilebilir.

Özel yüzey yapısı ile, başlangıç seviyesinden profesyonel düzeye kadar tüm oyunlarda istenilen performansı ve güvenliği sağlar.

“SAFRANCOURT PRO” Eşsizdir.

Yüzeyi ile ilgili olarak eşsiz olan şey; yüzey sert gibi görünse de bir yumuşaklık hissi verir ve birçok spor aktivitesi için uygundur (tenis, hentboll, basketbol vb.) Yüzey, topun uygun hızda olmasını sağlar. Zeminin ıslak ve kuru olduğu durumlarda oyuncunun ayak hareketlerinin güvenliğini ve topun sıçramasının hassasiyetini sağlar.

Niçin "SAFRANCOURT PRO"?

"SAFRAN COURT PRO"yu seçmek için birçok neden vardır, fakat biz sadece 2 önemli neden üzerinde duracağız;

 • Uygun maliyeti
 • Eşsizliği


Hiçbir spor sahasının kortunun bakımı %100 ücretsiz değildir. Fakat "SAFRANCOURT PRO" sizin bakım maliyetlerinizi düşürecektir.

Diğer işlemlerin dahil olduğu günlük, haftalık ve aylık bakıma ihtiyaç duyarlar. Bu işlemler sadece emek değil aynı zamanda maliyet olarak da çok külfetlidir.

E-bülten'e kayıt olarak yeniliklerinden haberdar olun!