Safran M Sistemleri

Spor Yüzeylerindeki Profesyonel Seçim

SAFRAN Profesyonel M Sistemler, dünya çapında ideal rekabet yüzeyi olarak tanınan özgün bir profesyonel spor alanıdır SAFRAN Profesyonel M Sistemler, olağanüstü hızlanma performansı ve gelişmiş sırt elastikiyeti sunar. Ayrıca hızlıdır ve mükemmel şok emilimine sahiptir ve spor hekimliği uygulayıcıları arasında çok saygındır. SAFRAN Profesyonel M Sistemler, iç mekanlar için sıkı emisyon limitleri ile uyumludur ve bu da atletizm salonları için idealdir.

SAFRAN Profesyonel M Sistemler, özel olarak birbirine uyarlanmış yapıya sahip çok katmanlı bir kaplamadır. Temel kaplama, özel boyutlara sahip, PU–bağlantılı kauçuk granüllerden oluşmaktadır. Üst tabaka olarak, renkli serpme granüllerine sahip, su geçirmeyen özel bir PU kaplaması döşenmektedir. Derinlik elastikiyetine sahip bu yüksek performans kaplaması, spor tekniği ve spor tıbbı yönünden denenmiştir ve olağanüstü geri düzeltme özellikleri ile bağlantılı yüksek süspansiyonu garanti etmektedir. Spor sahalarının planlanmasında kendinden eğim dikkate alınmalıdır. Kaplamanın kalınlığı 15-20 mm arasındadır.

Uygulama Ekipmanları

 

İnşaat

Uzman ekiplerimiz tarafından özel inşa cihazları ile uygulanan, kendimizin geliştirdiği bir dökme yöntemi, büyük alanlarda bile kaplama alanının tamamında mükemmel spor – fonksiyonelliği sağlayan özellikleri garanti etmektedir.

Spor kaplaması döşendikten sonra, uzmanlarımız tarafından kalıcı bir işaretleme ile donatılabilir, hem de farklı, söz konusu spor türüne uyarlanmış renk kompozisyonlarıyla.

SAFRAN Profesyonel M Sistemler, tarafsız bir materyal test kurumu tarafından test edilmiştir ve sürekli kalite denetimine tabi tutulmaktadır.

Kullanım Alanları

  • Atletizm stadyumları
  • Özel koşu parkurları
  • Okul spor tesisleri

Özellikleri

  • Dökülmüş yüzey
  • Serpiştirilmiş görünür uçlu granüller, sivri uçlar için ideal olarak uygundur
  • Su geçirmez
  • IAAF gerekliliklerine göre sertifikalandırılabilir

 

E-bülten'e kayıt olarak yeniliklerinden haberdar olun!