Safran PU Sistemleri

Spor ve çok amaclı spor salonların tüm yüzey döşemeleri, bireysel olarak ayarlanabilen mekanik özelliklere ihtiyaç duyar: sertlik, elastikiyet ve uzama. SAFRAN, her türlü spor için bir zemin çözümü sunuyor. Görünüşte, renk kombinasyonlarının çeşitliliği, ister tek renkli isterse çok renkli olsun, neredeyse sınırsızdır - neredeyse her tasarım yaratılabilir. Ayrıca, SAFRAN düşük emisyonlu ve yüksek yangın korumalı ürün sistemlerini uygulamaktadır.

Diğer malzemeler (muşamba, PVC, ahşap gibi) ile karşılaştırıldığında, poliüretan sayısız avantajlar sunmaktadır. Sistemler, her yaştan sporcuların yaralanma riskini azaltır, eklemleri korur ve aynı zamanda yüksek ayak stabilitesi sağlar.

PU Avantajları

  • Hemen hemen her renk kombinasyonu mümkün
  • Eklemsiz, daha az hasar riski
  • Düşük bakım (özellikle temizlik)
  • Olumlu çevresel denge
  • Yüzeyleri yenilemek çok kolay ve düşük maliyetlidir.


Spor ve çok fonksiyonlu salonlar için SAFRAN yüzey kaplama sistemleri, optimum direnç ve uzun ömür sağlar. Yüksek kaliteli ürünler ve derzsiz yüzey temizliği ve bakımı kolaylaştırır.

Elastik Yüzey Point Karışık Elastik Arena Sert Ahşap Multi Pur Ahşap Matriksi

 

Genel Bilgi

Ürün Özelliği: Petrokimyasallardan sentetik olarak üretilmiştir. Doğal alkoller ve mineral dolgu maddeleri icerir.Poliollerin ilave polimerizasyonu (doğal ürünlerin büyük yüzdeleri)hint yağı gibi maddeler ve izosiyanatlar.

Sistem Özellikleri: Yüksek kaliteli poliüretan sayesinde istenilen tüm sistem tipleri imal. Basmaya dayanıklı bir kaplama da mümkündür. Uygulama / Döşeme: Kaplama malzemesi istenilen yapıya dökülür.Sıvı formda ve eklemler olmadan geometrik olarak tesviye edilmiş veya küçülen.Yüksek kaliteli, pigmentli ve hafif hızlı bir PUR sızdırmazlık maddesi.uygulanır.

Spor İşlevselliği: Alan elastik, nokta elastik, kombine elastik ve karma elastik. PUR sistemleri hemen hemen tüm istenen alt yapılarla kullanılabilir.

Oyun ve Top Özellikleri: Tüm sporlar için optimum kapsama alanı sağlanmıştır.

Koruyucu İşlev: Nokta ve kombine elastik sistemlerdeki sporcular için iyi koruyucu işlev.

Çevre ve Güvenlik: Tüm ürünler yumuşatıcı içermez ve irinlerin hemen hemen hepsi herhangi bir solvent içermez. Bütün sistemleri AB ile tam uyum içinde. Yangından korunma Yüksek alev koruması: Özel poliüretan sistemler En az Cfl - s1 (EN 13501-1) yanıcılık sınıflandırması.

E-bülten'e kayıt olarak yeniliklerinden haberdar olun!