Profesyonel Futbol Sahaları

Futbolda Yeni Bir Çağ Başlıyor: Sentetk çim, Futbol için giderek daha yaygın hale geliyor ve dünyanın büyük bölümünde yapay çim yüzeylerde oynanıyor. Bu yüksek performanslı futbol sahaları, yıl boyunca verim sağlayan düşük bakım ve hava koşullarına dayanıklı yüzeylerde devrim yarattı.

Sentetik Çim futbol sahaları, hem performans hem de güvenilirlik açısından en iyi doğal çim alanlarını bile aşan güvenilir, tutarlı spor yüzeyleridir.
Sentetik futbol çimleri, çimlerin rengini ve hissini andıran yumuşak, aşındırmayan liflere sahiptir, üstün dayanıklılık ve oynama özellikleri ile tercih edilenleri yapar.
Sentetik çim topu iyi tutuyor, oyuncuların kayma tutuşlarında ve diğer becerilerde tam hareket özgürlüğü ile top yuvarlanmasında kontrolü sağlıyor.
Elyafların tabanına yakın bir geri dönüştürülmüş kauçuk tabakası, darbeyi emer ve esnekliği arttırır, top sıçramalarını kontrol eder.

Bizim sentetik futbol sahalarımız, doğal çimlerin dezavantajlarına sahip değildir:
• İptal edilen maçlara neden olan su perdesi sahaları unutuldu
• Aşınmış yüzeyleri onarmak için ağır bakım gerekli değildir
• Günlük bakım en aza indirgenir

Sonuç: Yılın her günü mükemmel bir atış.

SAFRAN Synthetic Grounds

SAFRAN Synthetic Grounds tarafından Sentetik Çim sistemi ile donanan stadyumun her çimi, yumuşaklığına ve topun yuvarlanma, zıplama ve geri tepme davranışları gibi oyun özelliklerine göre test edilmektedir. Aynı zamanda FIFA uzmanları hızlanmaya, durmaya, dönüş hareketlerine ve özellikle önemli olan tüm sistemin darbe emiş özelliklerine oldukça dikkat etmişlerdir.

FIFA'nın kalite standartları, bir sahanın rekabetçi bir futbol için onaylanabilmesinden önce karşılaması gereken standartları tanımlayan oyun kuralları içinde yer almaktadır.

Kurulmasından sonra her saha uygunluk için en ince detayına kadar bu standartlarla ve daha bir çok kriterle incelenmektedir.

Kurulum

SAFRAN Synthetic Grounds sahip olduğu otomatik dolgu makinaları ile sahaların yüzeyinin düzgün ve homojen dolmasını sağlamaktadır.

Bakım

SAFRAN Synthetic Grounds, sahip olduğu bakım makinaları ile FİFA tarafından önerilen bakım talimatlarına uygun olarak profesyonel sahaların bakımlarını yaparak, sentetik çim yüzeylerin uzun ömürlü, düzgün yüzeyli ve her zaman homojen dolgulu zemin olmasını garanti etmektedir.

E-bülten'e kayıt olarak yeniliklerinden haberdar olun!